Om skolen / Skolens ledelse

Skolens ledelse

Publisert 09.09.2011 15:11,
Sist oppdatert 18.08.2017 09:02

 

227872

Hildegard Johannessen

Rektor Storhamar videregående skole

Tlf: 412 82 873

hildegard.johannessen@hedmark.org

 

121581

Svein Risbakken

Ass.Rektor Storhamar videregående skole

Tlf 995 06 661

svein.risbakken@hedmark.org

002477

Åsa Rogstadkjærnet

Leder for pedagogisk støtte, Storhamar videregående skole

TLf: 957 99 027

asaro@hedmark.org

140133

Grethe Borchgrevink Alu

Avdelingsleder Helse- og oppvekstfag, Storhamar videregående skole

Tlf: 975 61 150

grethe.borchgrevink.alu@hedmark.org

 

Rudi Syversen

Rudi A. Syversen

Avdelingsleder Restaurant- og matfag, Storhamar videregående skole

Tlf: 977 66 476

rudi.syversen@hedmark.org

021279

Eva Grytan

Avdelingsleder Idrettsfag, Storhamar videregående skole

Tlf: 413 13 084

eva.grytan@hedmark.org

Tor Syversen

Tor Syversen

Avdelingsleder Institusjonsundervisning og Senter for voksnes læring, Storhamar videregående skole

TLf: 907 52 176

tor.syversen@hedmark.org

174672

Ann Cecilie Blom-Hagen

Avdelingsleder fellesfag og påbygg, Storhamar videregående skole

Tlf: 984 01 284

ann-cecilie.blom-hagen@hedmark.org

Tove-Spikkerud

Tove Spikkerud

Avdelingsleder Senter for voksnes læring, Storhamar videregående skole

Tlf: 907 26 913

tove.spikkerud@hedmark.org